Text Size
   
Direktori Unit
Ditulis oleh Herwan bin Hambali   
Jumaat, 10 Oktober 2014 04:13
  • Puan Shanthi A/P Balakrishnan
    Penolong Pengarah Kanan, M44
    Tel : 04 - 740 4022
    Email: Alamat email ini dilindungi dari Spambot. Perlukan JavaScript untuk melihatnya
  • Encik Hasmin bin Othman
    Penolong Pengarah, DG41
    Tel : 04 - 740 4205
    Email: hasmin.othman@moe.gov.my
  • Puan Fauziah binti Ayob
    Penyelia, DG32
    Tel : 04 - 740 4206
    Email: fauziah.ayob@moe.gov.my
  • Encik Bakhori bin Ahmad
    Ketua Pembantu Tadbir, N22
    Tel: 04 - 740 4207
    Email : bakhori.ahmad@moe.gov.my
  • Encik Zahidi bin Ahmad
    Pembantu Tadbir, N22
    Tel : 04  -740 4209
    Email: zahidi.ahmad@moe.gov.my
  • Puan Harison binti Man
    Pembantu Tadbir, N19
    Tel : 04 - 740 4208
    Email: harison.man@moe.gov.my
  • Puan Che Asma binti Abdul Hamid
    Pembantu Tadbir, N19
    Tel : 04 - 740 4210
    Email: asma.hamid@moe.gov.my
  • Puan Khozaimah binti Che Ahmad
    Pembantu Tadbir, N19
    Tel : 04 - 740 4210
    Email: khozaimah.ahmad@moe.gov.my
  • Encik Rusli bin Rashid
    Pembantu Awam, H11
    Tel : 04 - 740 4207
    Email: rusli.rashid@moe.gov.my